MTR:n hallituksen kokoonpano 2017

Hallitus2016(Kuvassa hallitus 2016)

 

Mari Halonen, VMY:n edustaja
Oy Forcit Ab
p. 040 869 0417
mari.halonen@forcit.fi

Juha Kukkonen
Sandvik Mining & Costruction Finland Oy
juha.kukkonen@sandvik.com

Janne Lehto
Normet Oy
p. 040 519 0525
janne.lehto@normet.com

Visa Myllymäki
YIT Rakennus Oy
visa.myllymaki@yit.fi

Ilkka Satola
Helsingin kaupunki, kiinteistövirasto, geotekninen osasto
p. 09 3103 7817
ilkka.satola@hel.fi

Helena Soimakallio, RILin edustaja
Suomen Rakennusinsinöörien Liitto RIL
p. 0207 120 602
helena.soimakallio@ril.fi

Juha Virtanen
Lemminkäinen Infra Oy
juha.virtanen@lemminkainen.com