MTR:n hallituksen kokoonpano 2018

Hallitus2016(Kuvassa hallitus 2016)

Janne Lehto, puheenjohtaja
Normet Oy
p. 040 519 0525
janne.lehto@normet.com

Ilkka Satola, varapuheenjohtaja
Helsingin kaupunki, kiinteistövirasto, geotekninen osasto
p. 09 3103 7817
ilkka.satola@hel.fi

Mari Halonen, VMY:n edustaja
Oy Forcit Ab
p. 040 869 0417
mari.halonen@forcit.fi

Juha Kukkonen
Sandvik Mining & Costruction Finland Oy
juha.kukkonen@sandvik.com

Visa Myllymäki
YIT Rakennus Oy
p. 0400 356 593
visa.myllymaki@yit.fi

Erik Johansson, RILin edustaja
A-insinöörit / Saanio & Riekkola Oy
p. 050 511 2162
erik.Johansson@ains.fi

Olli Korhonen
Destia
p. 050 401 6601
olli.korhonen@destia.fi